Facebook feed test

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Cover for Locja Bałtyku
1 week ago

Mapy Szwecji.
Ostatnio szwedzki urząd morski, Sjöfartsverket, wydał nowe mapy morskie wybrzeża Szwecji. Niestety, opracowanie wód przybrzeżnych zlecił instytucji zajmującej się mapami lądowymi, mającej zero doświadczenia w analizie zdjęć lotniczych wód przybrzeżnych. Rezultat jest niestety żałosny. Boje zaznaczone są jako kamienie, tam gdzie są kamienie nie ma ich na mapie, wody żeglowne oznaczone są jako mielizny. Szwedzki związek żeglarski, Svenska Kryssar Klubben, odradza kupowania nowych map wybrzeża szwedzkiego. Mają powstać nowe mapy. Kiedy, jeszcze nie wiadomo.
... WięcejMniej

Skomentuj na Facebooku

O które konkretnie mapy chodzi? Daty, numery. Może masz jakiś link do źródła?

To ściema, oni mapy mają ale dla swoich - te dla nacierających kacapów a nie żeglarzy.

Wygląda to na nieprawdopodobną wręcz niekompetencję.

Ktoś z naszych rządzących został oddelegowany do Szwecji ?

View more comments

7 days ago

#szwecja #nynashamn

Cześć! Planuje wymianę załóg w Nynashamn (Sztokholm) i docelowo chciałbym się tam dostać autem, które musiałbym tam zostawić na tydzień. Macie może jakieś godne polecenia opcje tańsze niż propozycja mariny? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki 🙂
... WięcejMniej

#szwecja #nynashamn

Cześć! Planuje wymianę załóg w Nynashamn (Sztokholm) i docelowo chciałbym się tam dostać autem, które musiałbym tam zostawić na tydzień. Macie może jakieś godne polecenia opcje tańsze niż propozycja mariny? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki :)

Skomentuj na Facebooku

Masz kupę parkingów bezpłatnych. Pomiędzy terminalem promowym a mariną bez problemu znajdziesz miejsce, np.okolica Lidla. Byle nie w kierunku centrum miasta.

Nynäshamn sugeruje, że wymiana załóg będzie przez prom z Gdańska. Kilka lat temu robiliśmy wymianę załóg w Nyköping poprzez lotnisko Skavsta (tanie loty) z którego jest bardzo dobry dojazd do mariny autobusem. To taka moja alternatywna propozycja trochę nie na temat 🙂

Najlepiej przyjechać samochodem tego, kto będzie wracał do Polski. Kiedyś tak zrobiliśmy: kolega pojechał do Trzebieży, zostawił samochód i popłynął do Amsterdamu, my pojechaliśmy samochodem do Trzebieży, tam go zostawiliśmy, wzięliśmy jego samochód i pojechaliśmy do Amsterdamu. On wrócił do domu swoim samochodem z Amsterdamu, a my swoim z Trzebieży, gdzie kończyliśmy rejs.

Załaduj więcej postów z Facebooka
%d bloggers like this: