O mnie i kontakt

Marcin PalaczNazywam się Marcin Palacz. Od 2005 roku żegluję po Bałtyku jachtem typu Albin Vega o nazwie Lotta. Jestem autorem dwóch książek: Południowa Szwecja. Przewodnik dla żeglarzy oraz Polskie wybrzeże Bałtyku. Przewodnik Żeglarski, artykułów w miesięczniku „Żagle” i tekstów publikowanych na tej stronie.

Dziękuję za wszystkie komentarze i pytania. Te związane z tekstami opublikowanymi na stronie proponuję wpisywać w formie komentarzy do tekstów —  będą zapewne interesujące również dla innych czytelników. 

Znajdujący się poniżej formularz umożliwia wysłanie do mnie prywatnej  wiadomości. Proszę wypełnić wszystkie pola. Podany adres e-mail  zostanie wykorzystany jedynie do odpowiedzi na wiadomość i ewentualnej dalszej korespondencji, nie będzie nigdzie opublikowany i nie zostanie nikomu udostępniony.

To the Cruising Association members: I am a HLR for the Gdańsk Bay and Vistula Lagoon. You are welcome to contact me by phone or e-mail, or you may as well use the contact form provided below.