Zlot Albin Vega w Landskronie IFR-2014

Raz na dwa lata właściciele Veg spotykają się na zlocie określanym mianem International Frendship Regatta (IFR). Ostatnio spotkaliśmy się  w Landskronie w Szwecji (Sund)  w dniach od 14 do 19 lipca 2014.  Przypłynęło około 30 jachtów ze Szwecji, Danii, Niemiec, Holandii, Anglii i Polski. Był to tydzień spotkań, dyskusji, wymiany doświadczeń i współzawodnictwa. Wszystko działo się przy pięknej, słonecznej i chwilami upalnej pogodzie.
Zloty IFR odbywają się co dwa lata w różnych miejscach w Europie. Następny zorganizowany zostanie przez niemieckie zrzeszenia Veg w 2016 roku w Warnemünde.

Vega z Polski na takim zlocie pojawiła się  po raz pierwszy.  Padały liczne pytania o polskie Vegi: ile ich jest, kiedy powstanie polskie stowarzyszenie Veg, itd. Przedstawiam wybrane zdjęcia ze zlotu, a właścicielom i sympatykom polskich Veg proponuję: nawiążmy kontakt i na początek przynajmniej policzmy się!

Dodaj komentarz

Dla uniknięcia śmieci, komentarze przed zamieszczeniem przesyłane są do zatwierdzenia. Proszę o chwilę cierpliwości po wysłaniu komentarza.

Nie chcemy spamu. Proszę cyframi uzupełnić działanie matematyczne. * Czas upłynął. Proszę przeładuj CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.